Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Budowa kominków Toruń

Potrzebujesz firmy zajmującej się budową i projektowaniem kominków w Toruniu? Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc.

Oferujemy Kominki projektowane z pasją, tworzone z najlepszych komponentów przez profesjonalistów specjalnie, do twojego domu..

O nas

Działamy w branży projektantów kominków 15 lat. Już od rozpoczęcia działalności naszej firmy wciąż się rozwijamy oraz podnosimy jakość obsługi klienta. Na co dzień zajmujemy się budową i projektowaniem kominków i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom oferowanych usług. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695 455 462

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Istniejemy na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w budowie pieców do pizzy, pieców kaflowych, kominków i grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy także renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. Wykonujemy również prace polegające na montażu kominków oraz wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od kilkunastu lat, zważając na potrzeby klientów w naszym portfolio znajduje się również budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega głównie na zaprojektowaniu oraz budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa prowadzona jest według następującego schematu np. Budowa kominka upraszczając przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej w pierwszej kolejności trzeba zamontować wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy mieć na uwadze, że podłoże musi być wytrzymałe i niepalne. Kolejnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Trzeba pamiętać, że w obrębie wkładu powinna być pewna pusta przestrzeń pozwalająca na swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową najpierw wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku najważniejsza jest precyzja, żeby zachować odpowiednie proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed ostatecznym zamocowaniem każdej płyty kominkowej należy sprawdzić, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest zastosowanie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej wraz z siatką z włókna szklanego w celu wzmocnienia konstrukcji. Odpowiednia budowa kominka daje gwarancję wielu lat bezawaryjnego funkcjonowania urządzenia i estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Oferujemy Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Realizujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy także montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego kompaktowe wymiary oraz wcale nie mała moc sprawiają, iż z łatwością może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można też w razie potrzeby w łatwy sposób zdemontować i przenieść do innego pomieszczenia.

Nasze zalety:

  • Szybki i profesjonalny montaż
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Toruń oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Budowa kominków w Toruniu
Telefon: 695 455 462 E-mail: kominkipiece@gmail.com
Pracujemy pon-pt
w godzinach od 9:00 do 16:00

Czym się zajmujemy?

   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojego kominka
   • Montowanie i zabudowa już istniejących kominków
   • Projektowanie kominków na zamówienie

Pracujemy szybko i sprawnie w branży projektantów kominków.

Nasze najnowsze realizacje:

Bydgoszcz Flisy (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Toruń (Zabudowa kominka gazowego), Toruń Piaski (Renowacja kuchni kaflowej), Toruń Bielany (Montaż kominka wraz z obudową), Grudziądz (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Bydgoszcz Błonie (Fugowanie pieca kaflowego), Bydgoszcz Flisy (Serwis biokominka w mieszkaniu), Inowrocław (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Toruń Jordanki (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Toruń Osiedle Jar (Prace renowacyjne w muzeum), Kamionki Małe (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Bydgoszcz Fordon (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Bydgoszcz Błonie (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Toruń Jordanki (Wymiana uszkodzonego biokominka), Włocławek (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Bydgoszcz (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Lubicz Dolny (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Toruń (Serwis pieca do pizzy), Toruń Osiedle Młodych (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Toruń Stare Miasto (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy)