Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Budowa kominków Bydgoszcz

Poszukujesz firmy zajmującej się budową i projektowaniem kominków w Bydgoszczy? Dobrze się składa.

Oferujemy Kominki projektowane z pasją, tworzone z najlepszych komponentów przez profesjonalistów specjalnie, do twojego domu..

O naszej firmie

Działamy w branży projektantów kominków 15 lat. Już od rozpoczęcia naszego istnienia wciąż doskonalimy się i poprawiamy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień zajmujemy się budową i projektowaniem kominków. Działamy z sumiennością i dbałością o dotrzymane terminy. Z tego powodu jeśli poszukujesz prawdziwych fachowców w branży, warto skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695 455 462

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Działamy na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w budowie pieców do pizzy, pieców kaflowych, kominków i grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy również renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. Oczywiście wykonujemy również prace polegające na montażu kominków oraz wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od kilku lat, zważając na potrzeby klientów w naszym portfolio znajduje się także budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega głównie na zaprojektowaniu i budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa przeprowadzana jest według odpowiedniego schematu np. Budowa kominka upraszczając przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej w pierwszej kolejności należy osadzić wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy mieć na uwadze, iż podłoże musi być wytrzymałe i niepalne. Następnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Musimy pamiętać, że wokół wkładu powinna być pewna pusta przestrzeń pozwalająca na swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową w pierwszej kolejności wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku ważna jest precyzja, żeby zachować dobre proporcje oraz równy przebieg ścianek obudowy. Przed ostatecznym zamocowaniem każdej płyty kominkowej należy sprawdzić, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest zastosowanie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej wraz z siatką z włókna szklanego w celu ustabilizowania konstrukcji. Należyta budowa kominka daje gwarancję wielu lat bezawaryjnego funkcjonowania urządzenia oraz estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Możemy zaoferować Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Przyjmujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy również montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego małe gabaryty oraz duża moc sprawiają, że z powodzeniem może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można też w razie potrzeby w wygodny sposób zdemontować i przenieść do innego pomieszczenia.

Czekamy na kontakt!
Tel: 695 455 462
Pracujemy pon-pt
w godzinach od 9:00 do 16:00

Czym się wyróżniamy?

  • Szybki i profesjonalny montaż
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz oraz okoliczne miasta i miejscowości. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Montowanie i zabudowa już istniejących kominków
   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojego kominka
   • Projektowanie kominków na zamówienie

Działamy wydajnie i profesjonalnie w branży projektantów kominków.

Nasze ostanie realizacje:

Bydgoszcz Fordon (Fugowanie pieca kaflowego), Grudziądz (Montaż kominka wraz z obudową), Bydgoszcz Flisy (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Toruń Stare Miasto (Serwis pieca do pizzy), Inowrocław (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Toruń Osiedle Jar (Serwis biokominka w mieszkaniu), Toruń Piaski (Prace renowacyjne w muzeum), Inowrocław (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Bydgoszcz (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Toruń (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Bydgoszcz Błonie (Wymiana uszkodzonego biokominka), Lubicz Dolny (Renowacja kuchni kaflowej), Toruń Bielany (Zabudowa kominka gazowego), Włocławek (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Toruń Osiedle Młodych (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Lubicz Dolny (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Toruń Piaski (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Kamionki Małe (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Toruń Jordanki (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Bydgoszcz (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy)