Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Montaż piecyków wolnostojących Toruń

Potrzebujesz firmy zajmującej się montażem piecyków wolnostojących w Toruniu? Dobrze się składa.

Już teraz zadzwoń do nas 695 455 462 i dowiedz się więcej.

Krótko o nas

Istniejemy na rynku już od 2005 roku. Już od rozpoczęcia działalności naszej firmy stawiamy na rozwój oraz poprawę jakości obsługi naszych klientów. Na co dzień zajmujemy się montażem piecyków wolnostojących. Pracujemy z dbałością o szczegóły i dbałością o dotrzymane terminy. Dlatego jeżeli szukasz prawdziwych fachowców w branży, najlepiej kontaktować się z naszą firmą. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

695 455 462

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Dzwoń 695 455 462 lub wyślij e-mail kominkipiece@gmail.com
Pracujemy pon-pt
w godzinach od 9tej do 16tej

Istniejemy na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w budowie pieców do pizzy, pieców kaflowych, kominków oraz grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy także renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. Oczywiście wykonujemy również prace polegające na montażu kominków i wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od kilku lat, na prośbę klientów w naszej ofercie znajduje się również budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega głównie na zaprojektowaniu i budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa prowadzona jest według następującego schematu np. Budowa kominka w skrócie przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej na początku trzeba zamontować wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy mieć na uwadze, że podłoże musi być wytrzymałe i niepalne. Następnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Musimy pamiętać, że w obrębie wkładu powinna być pusta przestrzeń odpowiedniej wielkości zapewniająca swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową najpierw wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku ważna jest precyzja, aby zachować należyte proporcje oraz równy przebieg ścianek obudowy. Przed ostatecznym zamontowaniem każdej płyty kominkowej trzeba sprawdzić, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest nałożenie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej łącznie z siatką z włókna szklanego w celu ustabilizowania konstrukcji. Prawidłowa budowa kominka daje gwarancję wielu lat bezawaryjnego funkcjonowania urządzenia oraz estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Oferujemy Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Realizujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy również montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego małe gabaryty oraz wcale nie mała moc sprawiają, że z powodzeniem może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można także w razie potrzeby w łatwy sposób zdemontować i przenieść do innego pomieszczenia.

Nasze zalety:

  • Szybki i profesjonalny montaż
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, a w szczególności Toruń oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Montowanie i zabudowa już istniejących piecyków
   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojego pieca
   • Montaż piecyków wolnostojących na zamówienie

Pracujemy wydajnie i sprawnie w branży pieców wolnostojących.

Nasze najnowsze realizacje:

Grudziądz (Serwis biokominka w mieszkaniu), Bydgoszcz Fordon (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Włocławek (Renowacja kuchni kaflowej), Toruń Jordanki (Fugowanie pieca kaflowego), Lubicz Dolny (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Toruń (Prace renowacyjne w muzeum), Bydgoszcz (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Bydgoszcz Flisy (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Toruń Stare Miasto (Serwis pieca do pizzy), Toruń Piaski (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Toruń Osiedle Jar (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Kamionki Małe (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Toruń Jordanki (Montaż kominka wraz z obudową), Toruń Osiedle Młodych (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Inowrocław (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Toruń Bielany (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Bydgoszcz Błonie (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Bydgoszcz Flisy (Zabudowa kominka gazowego), Kamionki Małe (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Toruń Piaski (Wymiana uszkodzonego biokominka)