Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Montaż kominków gazowych Toruń

Poszukujesz firmy zajmującej się montażem kominków gazowych w Toruniu? Dobrze się składa.

Oferujemy Montaż kominków gazowych przeprowadzany przez najlepszych specjalistów w ekspresowym tempie. .

O naszej firmie

Działamy w branży kominków gazowych od 2005 roku. Od tego momentu wciąż udoskonalamy kwalifikacje oraz staramy się działać tak aby klient zawsze był usatysfakcjonowany. Na co dzień zajmujemy się montażem kominków gazowych i lubimy swoją pracę. Dzięki takiemu podejściu, w dowolnym momencie można liczyć na naszą pomoc. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

695 455 462

Nasze cele zawsze są ambitne. Jednym z najważniejszych naszych celów jest to, aby być pierwszym wyborem naszych klientów, kiedykolwiek będą potrzebować pomocy. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Działamy na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w budowie pieców do pizzy, pieców kaflowych, kominków i grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy również budowę pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. Wykonujemy również prace polegające na montażu kominków i wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od paru lat, zważając na potrzeby klientów w naszym portfolio znajduje się także budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega w głównej mierze na zaprojektowaniu oraz budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa przeprowadzana jest według odpowiedniego schematu np. Budowa kominka w skrócie przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej w pierwszej kolejności trzeba osadzić wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy pamiętać, iż podłoże musi być niepalne oraz wytrzymałe. Następnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Musimy pamiętać, że wokół wkładu powinna być pusta przestrzeń odpowiedniej wielkości zapewniająca swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową w pierwszej kolejności wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku najważniejsza jest precyzja, aby zachować dobre proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed końcowym zamocowaniem każdej płyty kominkowej trzeba sprawdzić, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest nałożenie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej wraz z siatką z włókna szklanego w celu ustabilizowania konstrukcji. Prawidłowa budowa kominka zapewnia gwarancję wielu lat prawidłowego funkcjonowania urządzenia i estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Oferujemy Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Przyjmujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy także montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego małe gabaryty oraz ogromna moc sprawiają, iż z powodzeniem może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można także w razie potrzeby w wygodny sposób zdemontować i przenieść do innego pomieszczenia.

Zadzwoń teraz!
Tel.: 695 455 462
Pracujemy od poniedziałku do piątku
w godzinach od 9tej do 16tej

Nasze zalety:

  • Szybki i profesjonalny montaż
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, a w szczególności Toruń oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojego kominka
   • Montaż kominków gazowych na zamówienie
   • Montowanie i zabudowa już istniejących kominków

Nasze najnowsze realizacje:

Toruń Osiedle Jar (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Bydgoszcz Błonie (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Bydgoszcz (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Toruń Osiedle Jar (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Inowrocław (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Kamionki Małe (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Toruń Bielany (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Bydgoszcz Fordon (Serwis pieca do pizzy), Toruń Jordanki (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Lubicz Dolny (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Kamionki Małe (Wymiana uszkodzonego biokominka), Kamionki Małe (Fugowanie pieca kaflowego), Toruń Stare Miasto (Renowacja kuchni kaflowej), Grudziądz (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Bydgoszcz Flisy (Montaż kominka wraz z obudową), Toruń (Serwis biokominka w mieszkaniu), Bydgoszcz Flisy (Prace renowacyjne w muzeum), Toruń Osiedle Młodych (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Włocławek (Zabudowa kominka gazowego), Toruń Piaski (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym)