Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Budowa pieca kaflowego Toruń

Szukasz firmy zajmującej się budową i projektowaniem pieców kaflowych w Toruniu? Możemy Ci pomóc.

Zapoznaj się z naszą ofertą i zostań naszym zadowolonym klientem.

Krótko o nas

Naszą obecną działalność rozwijamy od 2005 roku. Już od samego początku naszego istnienia stale rozwijamy się i podnosimy umiejętności związane z obsługą klienta. Na co dzień zajmujemy się budową pieców kaflowych. Działamy z zaangażowaniem i dbałością o dotrzymane terminy. Dzięki temu, mimo iż posiadamy wysoko wykwalifikowanych pracowników poziom świadczonych przez nas usług, wciąż rośnie. Uważamy, że to ważne aby słuchać swoich klientów i chętnie podejmiemy z Tobą współpracę.

695 455 462

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Zadzwoń do nas 695 455 462 albo napisz kominkipiece@gmail.com
Pracujemy pon-pt od 9tej do 16tej

Istniejemy na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w budowie pieców do pizzy, pieców kaflowych, kominków i grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy także renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. Oczywiście wykonujemy również prace polegające na montażu kominków oraz wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od kilku lat, zważając na potrzeby klientów w naszym portfolio znajduje się także budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega w znacznej części na zaprojektowaniu oraz budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa prowadzona jest według następującego schematu np. Budowa kominka upraszczając przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej na początku należy osadzić wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy mieć na uwadze, że podłoże musi być niepalne i wytrzymałe. Następnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Trzeba pamiętać, że w obrębie wkładu powinna być pewna pusta przestrzeń zapewniająca swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową najpierw wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku najważniejsza jest precyzja, żeby zachować dobre proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed końcowym zamocowaniem każdej płyty kominkowej należy upewnić się, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest nałożenie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej łącznie z siatką z włókna szklanego w celu wzmocnienia konstrukcji. Prawidłowa budowa kominka zapewnia gwarancję wielu lat prawidłowego funkcjonowania urządzenia oraz estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Możemy zaoferować Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Przyjmujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy także montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego niewielkie wymiary i ogromna moc sprawiają, że z łatwością może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można także w razie potrzeby w łatwy sposób zdemontować oraz przenieść do innego pomieszczenia.

Czym się wyróżniamy?

  • Szybkie i profesjonalne tempo budowy
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, a w szczególności Toruń oraz okolice. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Budową pieców kaflowych na zamówienie
   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojego pieca kaflowego
   • Przebudowa i transport już istniejących kominków pieców kaflowych

Celem nadrzędnym naszej firmy jest osiągnięcie przez Ciebie sukcesu.

Nasze ostanie realizacje:

Włocławek (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Bydgoszcz Błonie (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Bydgoszcz (Prace renowacyjne w muzeum), Grudziądz (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Toruń Jordanki (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Toruń Stare Miasto (Fugowanie pieca kaflowego), Toruń Osiedle Jar (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Bydgoszcz Fordon (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Toruń Osiedle Młodych (Renowacja kuchni kaflowej), Inowrocław (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Bydgoszcz Flisy (Serwis biokominka w mieszkaniu), Toruń Bielany (Montaż kominka wraz z obudową), Kamionki Małe (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Grudziądz (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Lubicz Dolny (Zabudowa kominka gazowego), Toruń Piaski (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Toruń (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Toruń Osiedle Młodych (Serwis pieca do pizzy), Toruń Jordanki (Wymiana uszkodzonego biokominka), Kamionki Małe (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego)