Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Budowa pieca kaflowego Bydgoszcz

Potrzebujesz firmy zajmującej się budową i projektowaniem pieców kaflowych w Bydgoszczy? Dobrze się składa.

Oferujemy Budowa pieca kaflowego przeprowadzany przez najlepszych specjalistów w ekspresowym tempie. .

Krótko o nas

Istniejemy na naszym rynku już od 2005 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Naszą pracę (zajmujemy się budową pieców kaflowych) wykonujemy z sumiennością i pasją. Dlatego jeśli szukasz firmy która stawia na jakość, warto skontaktować się z naszą firmą. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695 455 462

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Gdy to wszystko uda się osiągnąć będziemy wiedzieć, że jesteśmy doceniani przez naszych klientów.

Działamy na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w budowie kominków, pieców kaflowych, pieców do pizzy oraz grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy także renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. W swojej ofercie mamy także prace polegające na montażu kominków i wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od paru lat, ze względu na zainteresowanie klientów w naszym portfolio znajduje się również budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega głównie na zaprojektowaniu oraz budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa prowadzona jest według następującego schematu np. Budowa kominka w skrócie przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej na początku należy zamontować wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy mieć na uwadze, iż podłoże musi być wytrzymałe i niepalne. Następnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Ważne jest, aby pamiętać, że wokół wkładu powinna być pewna pusta przestrzeń zapewniająca swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową w pierwszej kolejności wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku ważna jest precyzja, aby zachować należyte proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed ostatecznym zamontowaniem każdej płyty kominkowej należy upewnić się, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest nałożenie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej łącznie z siatką z włókna szklanego w celu wzmocnienia konstrukcji. Poprawna budowa kominka zapewnia gwarancję wielu lat prawidłowego funkcjonowania urządzenia i estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Możemy zaoferować Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Przyjmujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy również montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego niewielkie gabaryty oraz ogromna moc sprawiają, że z powodzeniem może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można także w razie potrzeby w łatwy i wygodny sposób zdemontować i przenieść do innego pomieszczenia.

Nasze zalety:

  • Szybkie i profesjonalne tempo budowy
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Czekamy na kontakt!
Tel: 695 455 462 Mail: kominkipiece@gmail.com
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, a w szczególności Bydgoszcz oraz okolice. Natomiast usługi świadczymy dla klientów z całej Polski, dlatego współpracę podejmiemy również z klientami z innych regionów.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojego pieca kaflowego
   • Budową pieców kaflowych na zamówienie
   • Przebudowa i transport już istniejących kominków pieców kaflowych

Pracujemy szybko i profesjonalnie w branży pieców kaflowych.

Nasze ostanie realizacje:

Toruń Osiedle Młodych (Serwis biokominka w mieszkaniu), Inowrocław (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Włocławek (Serwis pieca do pizzy), Bydgoszcz (Prace renowacyjne w muzeum), Toruń Osiedle Młodych (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Lubicz Dolny (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Toruń Osiedle Młodych (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Toruń Piaski (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Toruń Jordanki (Montaż kominka wraz z obudową), Kamionki Małe (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Bydgoszcz Flisy (Fugowanie pieca kaflowego), Bydgoszcz Fordon (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Grudziądz (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Toruń Osiedle Jar (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Toruń (Zabudowa kominka gazowego), Toruń Bielany (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Toruń Stare Miasto (Wymiana uszkodzonego biokominka), Bydgoszcz Błonie (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Inowrocław (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Toruń Stare Miasto (Renowacja kuchni kaflowej)