Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Budowa wędzarni Toruń

Potrzebujesz firmy zajmującej się budową i projektowaniem wędzarni w Toruniu? Możemy Ci pomóc.

Oferujemy Budowa wędzarni przeprowadzany przez najlepszych specjalistów w ekspresowym tempie. .

Krótko o nas

Na Kujawach jak i w całej Polsce funkcjonujemy od 2005 roku. Od tamtego czasu stale udoskonalamy nasze umiejętności i staramy się działać tak aby klient był zawsze usatysfakcjonowany. Na co dzień pracujemy nad budową wędzarni i lubimy swoją pracę. Dzięki takim działaniom, w dowolnym momencie można liczyć na naszą pomoc. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695 455 462

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Kiedy to wszystko osiągniemy, będziemy pewni że dobrze wykonujemy swoją pracę oraz że klienci ją doceniają.

Istniejemy na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w budowie kominków, pieców kaflowych, pieców do pizzy i grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy także renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. W swojej ofercie mamy także prace polegające na montażu kominków i wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od paru lat, na prośbę klientów w naszej ofercie znajduje się także budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega w głównej mierze na zaprojektowaniu i budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa przeprowadzana jest według odpowiedniego schematu np. Budowa kominka w skrócie przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej w pierwszej kolejności trzeba osadzić wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy pamiętać, że podłoże musi być wytrzymałe i niepalne. Kolejnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Trzeba pamiętać, że wokół wkładu powinna być pewna pusta przestrzeń zapewniająca swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową w pierwszej kolejności wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku ważna jest precyzja, aby zachować dobre proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed ostatecznym zamontowaniem każdej płyty kominkowej trzeba upewnić się, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest zastosowanie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej wraz z siatką z włókna szklanego w celu wzmocnienia konstrukcji. Poprawna budowa kominka zapewnia gwarancję wielu lat prawidłowego funkcjonowania urządzenia i estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Możemy zaoferować Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Realizujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy również montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego niewielkie rozmiary oraz wcale nie mała moc sprawiają, iż z powodzeniem może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc bezpieczne w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można też w razie potrzeby w łatwy i wygodny sposób zdemontować oraz przenieść do innego pomieszczenia.

Czekamy na kontakt!
Tel: 695 455 462
Pracujemy od poniedziałku do piątku od 9tej do 16tej

Czym się wyróżniamy?

  • Szybkie i profesjonalne tempo budowy
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, a w szczególności Toruń oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojej wędzarni
   • Przebudowa i transport już istniejących wędzarni
   • Budową wędzarni na zamówienie

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości zadzwoń! Chętnie odpowiemy.

Nasze najnowsze realizacje:

Bydgoszcz (Renowacja kuchni kaflowej), Bydgoszcz Flisy (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Kamionki Małe (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Grudziądz (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Bydgoszcz Flisy (Montaż kominka wraz z obudową), Bydgoszcz Fordon (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Toruń Osiedle Jar (Zabudowa kominka gazowego), Toruń Jordanki (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Toruń (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Toruń Bielany (Fugowanie pieca kaflowego), Toruń Stare Miasto (Prace renowacyjne w muzeum), Grudziądz (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Bydgoszcz Błonie (Serwis biokominka w mieszkaniu), Lubicz Dolny (Serwis pieca do pizzy), Toruń Jordanki (Wymiana uszkodzonego biokominka), Toruń Osiedle Młodych (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Toruń Piaski (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Inowrocław (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Włocławek (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Włocławek (Wymiana kafli w kuchni kaflowej)