Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Budowa pieca do pizzy Toruń

Szukasz firmy zajmującej się budową i projektowaniem pieców do pizzy w Toruniu? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń do nas 695 455 462 lub napisz do nas kominkipiece@gmail.com i poznaj naszą ofertę!

O nas

Naszą działalność rozwijamy od 2005 roku. Długoterminowe plany, duch przedsiębiorczości oraz nastawienie na nowości na rynku, od tego czasu, wyróżniają naszą firmę na tle konkurencji. Nasze zadania (zajmujemy się budową pieców do pizzy) wykonujemy z pasją i dbałością o dotrzymane terminy. Z tego też powodu nawet nasza wysoko wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom wykonywanych usług. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695 455 462

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Właśnie wtedy będziemy mogli być jak najbliżej potrzeb odbiorców naszych usług, jak również, będziemy mogli zaoferować im jeszcze lepszy poziom obsługi. W momencie osiągnięcia tych ambitnych celów, nadal chcemy dążyć do kolejnych większych rzeczy.

Istniejemy na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w budowie kominków, pieców kaflowych, pieców do pizzy oraz grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy również budowę pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. W swojej ofercie mamy również prace polegające na montażu kominków oraz wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od kilkunastu lat, ze względu na zainteresowanie klientów w naszym portfolio znajduje się także budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega w znacznej części na zaprojektowaniu oraz budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa prowadzona jest według następującego schematu np. Budowa kominka w skrócie przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej w pierwszej kolejności należy zamontować wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy pamiętać, iż podłoże musi być niepalne oraz wytrzymałe. Kolejnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Musimy pamiętać, że w obrębie wkładu powinna być pewna pusta przestrzeń zapewniająca swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową najpierw wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku ważna jest precyzja, aby zachować należyte proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed końcowym zamocowaniem każdej płyty kominkowej należy upewnić się, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest nałożenie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej wraz z siatką z włókna szklanego w celu ustabilizowania konstrukcji. Odpowiednia budowa kominka daje gwarancję wielu lat bezawaryjnego funkcjonowania urządzenia oraz estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Oferujemy Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Realizujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy także montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego kompaktowe gabaryty oraz duża moc sprawiają, iż z powodzeniem może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można także w razie potrzeby w wygodny sposób zdemontować i przenieść do innego pomieszczenia.

Dzwoń!
Tel. 695 455 462
Pracujemy od poniedziałku do piątku 9 - 16

Nasze zalety:

  • Szybkie i profesjonalne tempo budowy
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Toruń oraz okoliczne miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

Czym się zajmujemy?

   • Przebudowa i transport już istniejących piców do pizzy
   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojej wędzarni
   • Budową pieców do pizzy na zamówienie

Działamy szybko i profesjonalnie w branży pieców do pizzy.

Nasze ostanie realizacje:

Toruń Piaski (Serwis pieca do pizzy), Inowrocław (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Kamionki Małe (Fugowanie pieca kaflowego), Bydgoszcz Błonie (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Lubicz Dolny (Wymiana uszkodzonego biokominka), Toruń (Prace renowacyjne w muzeum), Toruń Jordanki (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Toruń Stare Miasto (Serwis biokominka w mieszkaniu), Kamionki Małe (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Toruń Jordanki (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Toruń Osiedle Młodych (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Grudziądz (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Toruń Osiedle Jar (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Włocławek (Montaż kominka wraz z obudową), Bydgoszcz Flisy (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Lubicz Dolny (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Bydgoszcz Fordon (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Toruń Bielany (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Bydgoszcz Fordon (Zabudowa kominka gazowego), Bydgoszcz (Renowacja kuchni kaflowej)