Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Usługi zduńskie Toruń

Potrzebujesz firmy oferującej usługi zduńskie w Toruniu? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Oferujemy Usługi zduńskie zapewniane przez najlepszych specjalistów w swoim fachu..

O naszej firmie

Działamy w branży kominiarzy od 2005 roku. Od tego czasu niezmiennie poprawiamy nasz profesjonalizm i staramy się działać tak aby klient był zawsze zadowolony. Na co dzień pracujemy nad zapewnianiem usług zduńskich. Wszystko co robimy robimy z pasją i dbałością o szczegóły. Z tego też powodu nawet nasza dobrze wykwalifikowana kadra nieprzerwanie podnosi poziom oferowanych usług. To dobrze że trafiłeś na naszą stronę - już za chwilę możesz zostać naszym kolejnym zadowolonym klientem.

695 455 462

Cały czas widzimy przed oczami cele, do których dążymy. Jednym z nich jest stały wzrost zadowolenia klientów oraz ich świadomość, że jesteśmy najlepsi w branży. Mimo iż nie należy to do łatwych, będziemy starać się do tego dążyć pomimo trudności i dużej konkurencji na rynku. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Istniejemy na rynku od 2005 roku. Specjalizujemy się w budowie kominków, pieców do pizzy, pieców kaflowych oraz grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy także renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. W swojej ofercie mamy także prace polegające na montażu kominków oraz wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od kilkunastu lat, ze względu na potrzeby klientów w naszej ofercie znajduje się również budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega w głównej mierze na zaprojektowaniu i budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa przeprowadzana jest według następującego schematu np. Budowa kominka w skrócie przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej na początku trzeba zamontować wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy pamiętać, iż podłoże musi być niepalne i wytrzymałe. Następnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Ważne jest, aby pamiętać, że wokół wkładu powinna być pewna pusta przestrzeń pozwalająca na swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową w pierwszej kolejności wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku ważna jest precyzja, żeby zachować odpowiednie proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed ostatecznym zamocowaniem każdej płyty kominkowej należy sprawdzić, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest zastosowanie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej łącznie z siatką z włókna szklanego w celu ustabilizowania konstrukcji. Należyta budowa kominka zapewnia gwarancję wielu lat bezawaryjnego funkcjonowania urządzenia oraz estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Możemy zaoferować Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Przyjmujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy również montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego małe wymiary oraz duża moc sprawiają, że z łatwością może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc łatwe i bezpieczne w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można też w razie potrzeby w wygodny sposób zdemontować i przenieść do innego pomieszczenia.

Czym się wyróżniamy?

  • Szybkie i profesjonalne tempo pracy
  • Fachowcy znający się na swojej robocie
  • Usługi wysokiej jakości w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, Toruń oraz okoliczne miasta i miejscowości. Podejmujemy się zleceń również dla klientów z większych odległości, dlatego jeśli tylko masz jakieś wątpliwości nie wahaj się zapytać.

W naszej ofercie znajdują się:

   • Przebudowa i transport już istniejących pieców, kominków oraz wędzarni
   • Budowa oraz montaż kominków gazowych, pieców do pizzy i wiele więcej
   • Dostarczaniem profesjonalnych i szeroko pojętych usług zduńskich

Działamy wydajnie i profesjonalnie w branży kominiarzy.

Nasze ostanie realizacje:

Toruń Piaski (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku), Grudziądz (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Bydgoszcz Błonie (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Włocławek (Zabudowa kominka gazowego), Bydgoszcz Flisy (Serwis biokominka w mieszkaniu), Toruń Jordanki (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Kamionki Małe (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Toruń Stare Miasto (Renowacja kuchni kaflowej), Lubicz Dolny (Serwis pieca do pizzy), Toruń Piaski (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Toruń Bielany (Fugowanie pieca kaflowego), Bydgoszcz Fordon (Montaż kominka wraz z obudową), Inowrocław (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Toruń Piaski (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Toruń Osiedle Jar (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Toruń (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Inowrocław (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Toruń Osiedle Młodych (Wymiana uszkodzonego biokominka), Bydgoszcz (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Toruń Osiedle Młodych (Prace renowacyjne w muzeum)