Zadzwoń do nas:   695455462
Napisz do nas:   kominkipiece@gmail.com

Budowa kuchni kaflowej Toruń

Potrzebujesz firmy zajmującej się budową i projektowaniem kuchni kaflowych w Toruniu? Jesteśmy po to żeby Ci pomóc.

Zadzwoń do nas 695 455 462 czy napisz do nas kominkipiece@gmail.com i poznaj szczegóły oferty.

O naszej firmie

Na Kujawach jak i w całej Polsce działamy od 2005 roku. Od początku naszej działalności nieustannie rozwijamy nasze kwalifikacje oraz staramy się, aby każdy klient, został obsłużony według najwyższych możliwych standardów. Na co dzień pracujemy nad budową kuchni kaflowych i lubimy swoją pracę. Z tego też powodu nawet nasza bardzo wysoko wykwalifikowana kadra wciąż podnosi poziom wykonywanych usług. Jesteśmy gotowi podjąć z Tobą współpracę, ponieważ stawiamy dobro klienta na pierwszym miejscu.

695 455 462

Stawiamy przed sobą wysokie i ambitne cele. Przede wszystkim jest to wzrost pozycji naszej firmy na rynku regionalnym i ogólnopolskim. Są to ambitne cele, dzięki którym będziemy łatwiej docierać do potencjalnych klientów i rozwiniemy naszą firmę na jeszcze wyższy poziom. Nawet kiedy to wszystko uda się osiągnąć, stale będziemy patrzeć na najważniejsze potrzeby naszych klientów, aby to oni zawsze byli w centrum naszego zainteresowania.

Działamy na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w budowie pieców do pizzy, pieców kaflowych, kominków oraz grilli zewnętrznych. W naszym portfolio mamy także renowację pieca kaflowego w muzeum, jak i wielu innych pieców kaflowych. Oczywiście wykonujemy także prace polegające na montażu kominków oraz wkładów kominkowych, piecyków wolnostojących wraz z ich obudową. Od paru lat, zważając na potrzeby klientów w naszej ofercie znajduje się także budowa wędzarni ogrodowej, czy montaż grilla. Nasza praca polega w głównej mierze na zaprojektowaniu i budowie pieców, kuchni kaflowych, kominków oraz świadczeniu szeroko pojętych usług zduńskich w Toruniu.

Każda budowa przeprowadzana jest według odpowiedniego schematu np. Budowa kominka upraszczając przebiega w następujący sposób: Podczas wykonywania zabudowy kominkowej w pierwszej kolejności należy osadzić wkład kominkowy i podłączyć go do rur spalinowych oraz ewentualnie do doprowadzenia powietrza z zewnątrz (jeśli takowe jest poprowadzone). Należy mieć na uwadze, iż podłoże musi być wytrzymałe oraz niepalne. Kolejnym krokiem wykonywania zabudowy kominka jest wymierzenie i zaznaczenie przebiegu konstrukcji obudowy. Ważne jest, aby pamiętać, że wokół wkładu powinna być pusta przestrzeń odpowiedniej wielkości zapewniająca swobodny przebieg powietrza. W przypadku zabudowy kominka płytą gipsowo-kartonową w pierwszej kolejności wyznaczamy przebieg poziomych profili aluminiowych UW na podłodze. W tym kroku najważniejsza jest precyzja, aby zachować dobre proporcje i równy przebieg ścianek obudowy. Przed końcowym zamocowaniem każdej płyty kominkowej należy sprawdzić, czy jest ona prawidłowo wypoziomowana. Na koniec, na całość zalecane jest zastosowanie termoizolacyjnej zaprawy szpachlowej łącznie z siatką z włókna szklanego w celu wzmocnienia konstrukcji. Poprawna budowa kominka daje gwarancję wielu lat prawidłowego funkcjonowania urządzenia i estetycznego wyglądu.

Naszą specjalizacją jest budowa pieców i kominków kaflowych. Możemy zaoferować Państwu zarówno kuchnie kaflowe, jak i pokojowe piece kaflowe. Realizujemy także zlecenia na przeprowadzenie remontów i przebudowy kominków oraz pieców kaflowych. Do naszych usług zaliczamy także montaż piecyków wolnostojących potocznie nazywanych kozą, to urządzenie wolnostojące, które montuje się w zastępstwie kominka. Jego małe rozmiary oraz ogromna moc sprawiają, iż z powodzeniem może ogrzać każde pomieszczenie, w którym jest zamontowany. Piece kominkowe zbudowane są z materiałów odpornych na działanie wysokich temperatur, ich paleniska są zamknięte, a więc bezpieczne i łatwe w użytkowaniu. Montaż piecyków wolnostojących nie jest skomplikowany. Piec kominkowy można także w razie potrzeby w łatwy sposób zdemontować oraz przenieść do innego pomieszczenia.

Skontaktuj się albo wyślij nam wiadomość.
Tel.: 695 455 462 E-mail: kominkipiece@gmail.com
Pracujemy pon-pt
w godzinach od 9:00 do 16:00

Nasze zalety:

  • Szybkie i profesjonalne tempo budowy
  • Komponenty najwyższej jakości
  • Wysoka jakoś w niskiej cenie

Główny obszar naszej działalności to województwo kujawsko-pomorskie, a w szczególności Toruń oraz okolice. Dlatego jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ofertą i skontaktuj się niezwłocznie.

W naszej ofercie znajdziesz:

   • Przebudowa i transport już istniejących kuchni kaflowych
   • Prace: serwisowe, naprawcze oraz konserwacyjne twojej kuchni kaflowej
   • Budową kuchni kaflowych na zamówienie

Działamy szybko i sprawnie w branży kuchni kaflowych.

Nasze najnowsze realizacje:

Toruń Osiedle Młodych (Serwis pieca do pizzy), Bydgoszcz Fordon (Rozbiórka pieca kaflowego u klienta prywatnego), Toruń Osiedle Jar (Zabudowa kominka gazowego), Bydgoszcz (Montaż kuchni kaflowej w kamienicy), Lubicz Dolny (Prace renowacyjne w muzeum), Grudziądz (Przestawienie pieca kaflowego na zamówienie klienta), Inowrocław (Instalacja pieca wodnego w domku letniskowym), Toruń Osiedle Jar (Wyburzenie i budowa od podstaw pieca kaflowego w zabytkowej kamienicy w muzeum), Bydgoszcz Błonie (Przebudowa pieca kaflowego w domu prywatnym), Lubicz Dolny (Budowa pieca kaflowego z płaszczem wodnym), Toruń (Fugowanie pieca kaflowego), Kamionki Małe (Montaż kominka wraz z obudową), Toruń Stare Miasto (Wymiana kafli w kuchni kaflowej), Bydgoszcz Flisy (Zaprojektowanie oraz wykonanie pieca chlebowego w piekarni), Bydgoszcz Błonie (Renowacja kuchni kaflowej), Włocławek (Wybudowanie wędzarni przy restauracji), Toruń Jordanki (Montaż kominka wlonostojącego opalanego pelletem), Toruń Bielany (Wymiana uszkodzonego biokominka), Toruń Piaski (Serwis biokominka w mieszkaniu), Toruń Jordanki (Naprawa paleniska pieca kaflowego w bloku)